Przenosimy festiwal

opublikowano:

13

mar, 2020

Podjęliśmy trudną, ale konieczną decyzję o przeniesieniu kwietniowego festiwalu Wszystkie Mazurki Świata na inny czas. Decyzję tę podejmujemy z ciężkim sercem, bo wiosenny festiwal jest dla nas, tak jak i dla wielu z Was, wyjątkowym, długo wyczekiwanym świętem. W obecnej sytuacji jednak, wobec zagrożenia epidemiologicznego – nie ma innego wyjścia.

Mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach sytuacja się uspokoi i będziemy mogli zorganizować festiwal jeszcze przed wakacjami, albo tuż po nich. Rozważamy różne warianty, zarówno terminu, jak i formy festiwalu. Będziemy Was oczywiście informować o decyzjach, w miarę rozwoju sytuacji i w zgodzie z napływającymi zaleceniami instytucji państwowych i samorządowych.

Dziękujemy naszym współpracownikom i partnerskim instytucjom za dotychczasową pracę włożoną w organizację festiwalu – mamy nadzieję szybko do niej powrócić.

Życzymy wszystkim zdrowia i jak najszybszego powrotu na ścieżkę tańca!
Fundacja Wszystkie Mazurki Świata.

Ps. Zdążyliśmy zebrać Wasze zgłoszenia na Starą Tradycję, bardzo dziękujemy – mamy teraz czas na gruntowne ich wysłuchanie! Będziemy informować o wynikach.

Wstęp wolny

Mamy dobrą wiadomość: dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na koncert Kanon Trzech 15 listopada jest wstęp wolny. Bezpłatnie wchodzimy również na Sejmik Lirników oraz Śpiewy Zaduszne, w niedzielę 17 listopada.

Warsztat skrzypcowy

Na warsztat skrzypcowy “Oberki po Józefie Zarasiu”, prowadzony przez Janusza Prusinowskiego 15.11 jest wstęp wolny, ale obowiązują zapisy tu: FORMULARZ

Jesienna edycja festiwalu

Zbliża się kolejna edycja festiwalu – 15 – 17 listopada. Mamy już program, zapraszamy do zapoznania się. Bilety na warsztaty, klub festiwalowy oraz noc tańca będą w sprzedaży od 3 listopada, godz. 10, na Bilety24. Będzie je można nabyć również przed wejściem, z tym, że na każdy warsztat jest ograniczona ilość miejsc.

Szlakiem Domów Tańca

Fundacja Wszystkie Mazurki Świata we współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza w 2024 roku zainicjowała projekt Szlakiem Domów Tańca. Ma on na celu nawiązanie współpracy z podobnymi do Fundacji organizacjami, które zajmują się praktykowaniem i przekazywaniem umiejętności tańca i muzyki tradycyjnej z Węgier, Słowacji i Austrii.

Share This