Dziękujemy!

opublikowano:

6

gru, 2021

Dziękujemy wszystkim za obecność podczas Jesiennych Mazurków 2021 – zarówno w realu, jak i online! Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy tworzyli z nami to wydarzenie. Przede wszystkim naszej niezawodnej, wspaniałej Publiczności, niezastąpionym Wolontariuszom, Państwowemu Muzeum Etnograficznemu za gościnę i współpracę, Bemowskiemu Centrum Kultury, Domowi Kultury TuPraga, Ośrodkowi Kultury Ochoty OKO za wsparcie technologiczne. Patronowi medialnemu – PR Dwójce i Radiowemu Centrum Kultury Ludowej za opowiadanie o nas na swoich falach.
Przykro nam bardzo, że nie wszyscy chętni mogli uczestniczyć w festiwalu. Przepraszamy za niedociągnięcia komunikacyjne związane ze sprzedażą biletów – zmieniające się kryteria wyliczania miejsc na sali; niepewność do ostatniej chwili, czy uda się przeprowadzić tę edycję na żywo; choroby osłabiające nasz zespół – m.in. to sprawiło, że organizacja sprzedaży biletów była wyjątkowo trudna… Wybaczcie!

Małe Mazurki 2024

Kolędnicy na start! – taki tytuł nosi jesienna edycja Małych Mazurków. Zapraszamy Dzieci z Rodzicami i Opiekunami do Państwowego Muzeum Etnograficznego w niedzielę, 15 grudnia na warsztaty, spektakl i koncert. Program wydarzenia:

Wstęp wolny

Mamy dobrą wiadomość: dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na koncert Kanon Trzech 15 listopada jest wstęp wolny. Bezpłatnie wchodzimy również na Sejmik Lirników oraz Śpiewy Zaduszne, w niedzielę 17 listopada.

Warsztat skrzypcowy

Na warsztat skrzypcowy “Oberki po Józefie Zarasiu”, prowadzony przez Janusza Prusinowskiego 15.11 jest wstęp wolny, ale obowiązują zapisy tu: FORMULARZ

Jesienna edycja festiwalu

Zbliża się kolejna edycja festiwalu – 15 – 17 listopada. Mamy już program, zapraszamy do zapoznania się. Bilety na warsztaty, klub festiwalowy oraz noc tańca będą w sprzedaży od 3 listopada, godz. 10, na Bilety24. Będzie je można nabyć również przed wejściem, z tym, że na każdy warsztat jest ograniczona ilość miejsc.

Szlakiem Domów Tańca

Fundacja Wszystkie Mazurki Świata we współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza w 2024 roku zainicjowała projekt Szlakiem Domów Tańca. Ma on na celu nawiązanie współpracy z podobnymi do Fundacji organizacjami, które zajmują się praktykowaniem i przekazywaniem umiejętności tańca i muzyki tradycyjnej z Węgier, Słowacji i Austrii.

Share This